خوابگاه داران خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران

منوی اصلی

بسیاری از خوابگاهداران تغییر کار دادند
گرفتن پرینت
کد خبر: 15  |   تاریخ انتشار:27 نوامبر 2020   |   نویسنده: admin

با توجه به همه گیری ویروس کرونا بسیاری از خوابگاهها بخصوص در شهرستانها تعطیل شده و در تهران نیز بیش از 50% خوابگاهها تعطیل و تغییر کاربری داده اند.

این در حالیست که هرچند برخی از خوابگاهداران که در سامانه کارا ثبت نام کرده بودند مبلغ ناچیزی بعنوان خسارت کرونایی دریافت کردند اما همان تعداد نیز به دلیل عدم توانایی در پرداخت اجاره بها و هزینه های دیگر، قادر به ادامه فعالیت نیستند و به ناچار شغل خود را تعطیل کرده اند.

در این میان مدیر عامل تعاونی خوابگاهداران علارغم محدودیت ها و تعطیلی برخی ادارات مربوطه همچنان در حال پیگیری مطالبات خوابگاهداران از طریق وزارت کار است. و در آخرین پیگیری ها مقرر شد طی جلسه ایی که با رئیس بانک توسعه تعاون انجام می گیرد، افراد واجد شرایط را به این بانک جهت اخذ تسهیلات کم بهره معرفی نمایند.

با این حال، خانم نظام آبادی، مدیر عامل تعاونی خوابگاهداران ابراز امیدواری کرد، اقدامات جبرانی دولت برای مشاغل حساس بخصوص خوابگاهداران که مهمترین بازوی اجرایی وزارت علوم در اسکان دانشجویان، محسوب می شود،بتواند بخشی از مشکلات این قشر زحمت کش را جبران کند.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به شرکت تعاونی خوابگاه داران غیردولتی کشور می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری گروه توسعه نرم افزاری آیاز