خانه / دسته‌بندی نشده / متولی خوابگاه داران باید منتخبی از خود خوابگاه داران باشد

متولی خوابگاه داران باید منتخبی از خود خوابگاه داران باشد

به گزارش روابط عمومی خوابگاهداران غیر دولتی کشور ، در پی دعوت از خوابگاهداران غیر دولتی در برنامه تلگرام، برای پاسخ به چند سوال زیر، بسیاری از دوستان و همکاران گرامی مطالب جالبی ارسال کرده اند که به مرور منتشر خواهیم کرد.

در این بخش یکی از خوابگاهداران مشهد جوابهای صریح و روشنی به سوالات داده اند که عینا در زیر می آید.

photo_2016-03-19_00-27-34

س: در یکسال گذشته وضعیت خوابگاهداران غیر دولتی را چگونه دیدید؟

ج: در کمال تاسف معلق در هوا .

س: اگر خوابگاهدار هستید بطور کامل خود و خوابگاه مربوطه را معرفی نموده و بفرمایید چند سال سابقه کار خوابگاهداری دارید؟

ج: غ .ج مدیر خوابگاه پسران آرام در مشهد به مدت ۴ سال و خوابگاه هانیه دختران به مدت ۴ سال و از سال ۱۳۸۰ به عنوان خوابگاه پسران بدون مجوز به حالت عادی مشغول به فعالیت بوده ام . جمعا به مدت ۱۴ سال سابقه کار و توضیح اینکه زمانی که مجوز نداشتم خوابگاه پر بوده و بدون هیچ مشکلی خوابگاه به نحو احسن اداره می شد ولی بعد از گرفتن مجوز از سازمان گردشگری ، مشکلات ما با دانشگاه شروع شد.

س: بنظر شما متولی خوابگاهداران غیر دولتی کیست؟

ج: متولی خوابگاه داران باید منتخبی از خود خوابگاه داران باشند زیرا مشکلات خوابگاه داران را بهتر درک می کنند .

س: در مواقع بروز مشکل به کجا مراجعه می کنید. آیا راضی بوده اید؟

ج: شورای نظارت و شرکت تعاونی کل کشور که در سال گذشته هیچ کدام نتوانستند مشکلی از ما حل کنند (جمع آوری خوابگاه های بدون مجوز ، مشکل تعرفه آب ، خالی بودن خوابگاه ها و …) و شورای نظارت با وجود دریافت ۲۰هزار تومان به ازای هر دانشجو  در سال و ۱۵۰هزار تومان برای صدور مجوز در حالی که هیچ دانشجویی به خوابگاه اینجانب معرفی نکرده و ۷۰% خوابگاه خالی می باشد . ضمنا تعاونی خوابگاه داران تهران جهت همکاری برای پر شدن خوابگاه اینجانب ، مشخصات و عکس هایی از خوابگاه اینجانب در سایت خوابگاه داران درج کرد که با مخالفت آقای پارسامنش مواجه شد در حالی که ایشان باید پشتیبانی کنند با وجود اینکه اینجانب مجوز دارم .

س: انتظار شما از متولیان امر خوابگاهداری چیست؟

ج: حمایت از خوابگاه داران و ایجاد وحدت بین ایشان – بستن خوابگاه های بدون مجوز – بر طرف کردن مشکل تعرفه آب از خدمات غیر دولتی به آموزشی – پر کردن خوابگاه ها – رایزنی با مرکز بهداشت شهرستان – کمک به بخشودگی مالیات خوابگاه ها –  کمک های فرهنگی به خوابگاه داران و …

س: یک پیام نوروزی برای همکاران داشته باشید؟!

ج: آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون و پر بودن کلیه خوابگاه های سراسر کشور و برطرف شدن همه ی مشکلات خوابگاه داران را داریم . ضمنا سال نو را به هیئت مدیره و مدیرعامل محترم و تعاونی های کل کشور تبریک وتهنیت عرض می نمایم .

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا