خانه / دسته‌بندی نشده / شرکت تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور بیش از پیش به مشکلات خوابگاهداران رسیدگی می کند

شرکت تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور بیش از پیش به مشکلات خوابگاهداران رسیدگی می کند

photo_2016-03-09_10-55-12

دکتر فرامرز محمودی، مدیر عامل شرکت تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور با اشاره به تغییرات صورت گرفته در ترکیب هیات مدیره و محل شرکت تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور گفت، بنابه درخواست صندوق رفاه و به جهت انجام عملیات تعمیرات ساختمانی در واحد یک ساختمان پلاک ۲۰ که قبلا محل دفتر شرکت تعاونی بود، این واحد به پلاک ۱۱ همان کوچه انتقال یافت و جلسات شرکت در محل جدید برگزار می شود.

وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده در نظر داریم نسبت به بیمه کلیه ساکنان خوابگاههای دانشجویی عضو شرکت تعاونی، و همچنین اخذ تسهیلات سبک با بهره کمتر و همچنین صدور برگه های سهام در سال جدید اقدام کنیم.

محمودی اضافه کرد، مطابق با مذاکرات و تفاهماتی که با صندوق رفاه داشته ایم در صدد هستیم که تعاونی های استانی شکل بگیرد تا با حضور کلیه خوابگاهداران کشور دومین انتخابات سراسری اتحادیه خوابگاهداران را برگزار کنیم.

دکتر محمودی تاکید کرد: ما همواره از حق خوابگاهداران و دانشجویان عزیز کشور که سرمایه های با ارزش و آینده ساز کشور هستند دفاع می کنیم و با توجه به مصوبات و تاکیدات اعضای هیات مدیره بیش از پیش در حل مشکلات و معضلات رفاهی دانشجویان و خوابگاهداران زحمت کش کشور تلاش میکنیم./

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا