خانه / دسته‌بندی نشده / بالغ بر ۲ هزار و ۸۰۰ نفر برای دریافت وام ویژه دکتری ثبت نام کردند

بالغ بر ۲ هزار و ۸۰۰ نفر برای دریافت وام ویژه دکتری ثبت نام کردند

عباس_قنبری

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان به استقبال خوب دانشجویان از طرح جدید وام ویژه دکتری اشاره کرد و اظهار داشت: درحالیکه هنوز ۲۲ روز تا پایان ثبت نام این وام فرصت باقی است استقبال خوبی از ثبت نام وام دکتری بعمل آمده و بالغ بر ۲ هزار ۸۰۰ نفر تاکنون در سامانه صندوق ثبت نام کرده ­اند.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم،عباس قنبری با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به تدابیر اندیشیده شده و پیرو ارسال بخشنامه به دانشگاه­ها درخصوص پرداخت وام ویژه دکتری، بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ نفر با مراجعه به سایت صندوق و یا اداره رفاه دانشگاه­ها نسبت به ثبت نام اقدام نموده ­اند.

وی به استقبال خوب دانشجویان از این طرح اشاره کرد و افزود: در حالیکه هنوز ۲۲ روز فرصت ثبت نام برای دانشجویان باقی است ولی استقبال خوبی از این طرح صورت گرفته است.

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان به اعتراض برخی دانشجویان در روزهای اخیر اشاره کرد و افزود: این دانشجویان خواهان حقوق ماهانه از دولت هستند و پرداخت وام را از طریق صندوق کافی نمی­دانند.

قنبری تصریح کرد: ثبت نام وام ویژه دکتری تا ۱۵ تیر ماه ادامه دارد و دانشجویان می­توانند با مراجعه به سایت صندوق جهت ثبت تقاضای وام خود اقدام نمایند.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌­ریزی و هماهنگی که با بانک توسعه تعاون بعمل آمده پس از اتمام روند ثبت نام با حضور نماینده آن بانک در دانشگاه­ها نسبت به تکمیل پرونده و اقدامات بعدی جهت پرداخت بعمل خواهد آمد.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

۲ نظر

 1. بارزان ابوبکری

  سلام من برای فوتبال از شهرستان مهاباد به اصفهان اومدم پول برای مسافرخانه ندارم چون شبی۵۰تومانی بدون غذا لطفااگر خابگاهی هست در حد متوسط ب این شماره زنگ بزنه
  ۰۹۱۴۲۶۳۸۱۵۵

 2. یک سری از خوابگاهها لوازم مورد نیاز تخت خواب و راحتی را تا اندازه زیادی دارند و بقیه فقط یک تشک به شما ارائه می دهند، در هر صورت شما یک لیست از لوازم راحتی را باید با خود همراه داشته باشید.این لوازم شامل یک یا دو بالش و پتو، و حتی اگر تشک مناسبی برای شما قرار داده نشده باشد باید برای خرید تشک نیز برای تخت خود در صورت تمایل اقدام کنید.ملحفه و روتختی نیز جز لوازم خوابی  است که باید همراه خود داشته باشید.

  فضای اتاقی که در آن قرار خواهد بود روزها و شب هایتان را سپری کنید میبایست فضای آرامش بخش و زیبایی برای شما داشته باشد.به همین دلیل فکر خوبی خواهد بود که عکس خود و خانواده تان را به  همراه داشته باشیدتا هم احساس خوبی به شما بدهد و هم اینکه کمتر دلتنگ خانواده خود می شوید و یا اگر مجسمه کوچکی یا وسایل کوچک تزیینی در اتاق خود در خانه داشته باشید می توانید همراه خود بیاورید.

  یکی از مزایای خوابگاه امکان درس خواندن آن هم به صورت دسته جمعی است که معمولا در نمازخانه خوابگاه یا اتاق های بزرگ بر پا می شود.

  اگر هم عادت دارید به تنهایی درس بخوانید سالن مطالعه مکان بسیار مناسبی است که بیشتر هنگامی کاربردش بیشتر می گردد که سایر اعضای اتاق می خواهند چراغ ها را خاموش کنند و یا اتاق شما شلوغ است.

  در سایت خوابگاه یار می توانید به راحتی فقط با چند کلیک خوابگاه ، اقامتگاه ، هتل آپارتمان و پانسیون در ایران و یا هر شهر دیگری پیدا کنید .

  خوابگاه در تهران خوابگاه تهرانخوابگاه های تهرانپانسون در تهرانپانسون تهرانپانسیون های تهران  خوابگاه دخترانه تهرانپانسیون دخترانه تهرانخوابگاه دخترانه پانسیون پسرانه – خوابگاه پسرانه تهرانپانسیون پسرانه تهران – خوابگاه پسرانه .  

   

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا