خانه / دسته‌بندی نشده / بالغ بر ۲ هزار و ۸۰۰ نفر برای دریافت وام ویژه دکتری ثبت نام کردند

بالغ بر ۲ هزار و ۸۰۰ نفر برای دریافت وام ویژه دکتری ثبت نام کردند

عباس_قنبری

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان به استقبال خوب دانشجویان از طرح جدید وام ویژه دکتری اشاره کرد و اظهار داشت: درحالیکه هنوز ۲۲ روز تا پایان ثبت نام این وام فرصت باقی است استقبال خوبی از ثبت نام وام دکتری بعمل آمده و بالغ بر ۲ هزار ۸۰۰ نفر تاکنون در سامانه صندوق ثبت نام کرده ­اند.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم،عباس قنبری با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به تدابیر اندیشیده شده و پیرو ارسال بخشنامه به دانشگاه­ها درخصوص پرداخت وام ویژه دکتری، بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ نفر با مراجعه به سایت صندوق و یا اداره رفاه دانشگاه­ها نسبت به ثبت نام اقدام نموده ­اند.

وی به استقبال خوب دانشجویان از این طرح اشاره کرد و افزود: در حالیکه هنوز ۲۲ روز فرصت ثبت نام برای دانشجویان باقی است ولی استقبال خوبی از این طرح صورت گرفته است.

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان به اعتراض برخی دانشجویان در روزهای اخیر اشاره کرد و افزود: این دانشجویان خواهان حقوق ماهانه از دولت هستند و پرداخت وام را از طریق صندوق کافی نمی­دانند.

قنبری تصریح کرد: ثبت نام وام ویژه دکتری تا ۱۵ تیر ماه ادامه دارد و دانشجویان می­توانند با مراجعه به سایت صندوق جهت ثبت تقاضای وام خود اقدام نمایند.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌­ریزی و هماهنگی که با بانک توسعه تعاون بعمل آمده پس از اتمام روند ثبت نام با حضور نماینده آن بانک در دانشگاه­ها نسبت به تکمیل پرونده و اقدامات بعدی جهت پرداخت بعمل خواهد آمد.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

۲ نظر

  1. بارزان ابوبکری

    سلام من برای فوتبال از شهرستان مهاباد به اصفهان اومدم پول برای مسافرخانه ندارم چون شبی۵۰تومانی بدون غذا لطفااگر خابگاهی هست در حد متوسط ب این شماره زنگ بزنه
    ۰۹۱۴۲۶۳۸۱۵۵

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا