خانه / دسته‌بندی نشده / نکاتی برای زندگی در خوابگاه دانشجویی

نکاتی برای زندگی در خوابگاه دانشجویی

یک سری از خوابگاهها لوازم مورد نیاز تخت خواب و راحتی را تا اندازه زیادی دارند و بقیه فقط یک تشک به شما ارائه می دهند، در هر صورت شما یک لیست از لوازم راحتی را باید با خود همراه داشته باشید.این لوازم شامل یک یا دو بالش و پتو، و حتی اگر تشک مناسبی برای شما قرار داده نشده باشد باید برای خرید تشک نیز برای تخت خود در صورت تمایل اقدام کنید.ملحفه و روتختی نیز جز لوازم خوابی است که باید همراه خود داشته باشید.

فضای اتاقی که در آن قرار خواهد بود روزها و شب هایتان را سپری کنید میبایست فضای آرامش بخش و زیبایی برای شما داشته باشد.به همین دلیل فکر خوبی خواهد بود که عکس خود و خانواده تان را به همراه داشته باشیدتا هم احساس خوبی به شما بدهد و هم اینکه کمتر دلتنگ خانواده خود می شوید و یا اگر مجسمه کوچکی یا وسایل کوچک تزیینی در اتاق خود در خانه داشته باشید می توانید همراه خود بیاورید.

یکی از مزایای خوابگاه امکان درس خواندن آن هم به صورت دسته جمعی است که معمولا در نمازخانه خوابگاه یا اتاق های بزرگ بر پا می شود.

اگر هم عادت دارید به تنهایی درس بخوانید سالن مطالعه مکان بسیار مناسبی است که بیشتر هنگامی کاربردش بیشتر می گردد که سایر اعضای اتاق می خواهند چراغ ها را خاموش کنند و یا اتاق شما شلوغ است.

در سایت خوابگاه یار می توانید به راحتی فقط با چند کلیک خوابگاه ، اقامتگاه ، هتل آپارتمان و پانسیون در ایران و یا هر شهر دیگری پیدا کنید .

خوابگاه در تهران – خوابگاه تهران – خوابگاه های تهران – پانسون در تهران – پانسون تهران – پانسیون های تهران خوابگاه دخترانه تهران – پانسیون دخترانه تهران – خوابگاه دخترانه – پانسیون پسرانه – خوابگاه پسرانه تهران – پانسیون پسرانه تهران – خوابگاه پسرانه .

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا