خانه / دسته‌بندی نشده / تجهیز خوابگاههای دانشجویی با کالاهای ایرانی

تجهیز خوابگاههای دانشجویی با کالاهای ایرانی

 

_kimko224317521250mxkk

به گزارش روابط عمومی خوابگاهداران غیر دولتی کشور اعضای هیات مدیره این تشکل مردمی در آخرین جلسه مردادماه ۹۷ بر استفاده از کالاهای ایرانی در تجهیز خوابگاههای خود تاکید کردند.

فرامرز محمودی مدیر عامل خوابگاهداران غیر دولتی کشور با اشاره به تعطیلی دانشگاهها در مرداد ماه و فرصت مناسب برای تجهیز و نوسازی خوابگاهها گفت: بیش از ۴۰۰ خوابگاه در کشور فعالیت می کنند که بالغ بر ۱۲ هزار ظرفیت اسکان برای دانشجویان را فراهم می اورند. ما همواره به استفاده از کالاهای ایرانی در تجهیز خوابگاهها به اعضای خود تاکید کرده و تسهیلاتی هم که در نظر گرفته شده صرفا برای خرید کالاهای ایرانی در نظر گرفته شده است.

عباس حسین پورفلاح رییس هیات مدیره خوابگاهداران نیز بااشاره به اینکه مقام معظم رهبری شعار امسال را حمایت از کالای ایرانی نام نهاده اند و هدف از آن توسعه تولید و اقتصاد و ایجاد اشتغال پایدار می باشد که در حرفه خوابگاهداری توجه به این امر نمود بارز اقتصاد مقاومتی است چرا که خوابگاهها بعنوان بخش تکمیلی خدمات اسکان دانشجویی بیشترین کاربرد اقلام و تجهیزات مورد نیاز دانشجویان را بخود اختصاص می دهد که استفاده از کالاهای ایرانی در این حوزه، کمک شایانی به تولید و اشتغال در کشور خواهد کرد.

وی افزود: نیمه اول شهریور به جهت آماده سازی خوابگاهها بعنوان تجهیز و نوسازی خوابگاهها در نظر گرفته شده و ما در تلاش هستیم با ارایه تسهیلات و خدمات مورد نیاز بتوانیم هم در تجهیز خوابگاهها قدم موثری برداریم و هم در جهت چرخه اقتصادی کشور سهیم باشیم.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا