خانه / دسته‌بندی نشده / هشدار به متقاضیان خوابگاه دانشجویی

هشدار به متقاضیان خوابگاه دانشجویی

به گزارش روابط عمومی خوابگاهداران غیر دولتی کشور، سالانه بیش از ۱۲ هزار دانشجو در خوابگاههای دانشجویی غیر دولتی ساکن می شوند که یکی از مهمترین دغدغه صندوق رفاه دانشجویان، فراهم آوردن اماکن مطمئن برای دانشجویان سراسر کشور است که در همین راستا شرکت تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور و خیرین خوابگاه ساز از سالها پیش در این امر مهم سهیم شده اند تا بخشی از نیاز دانشجویان نیازمند به خوابگاه را تامین کنند.

5592327_679

اما در کنار فعالیت خوابگاههای مجاز که مجوز فعالیت از صندوق رفاه دانشجویان را دارند و زیر نظر شورای نظارت و همچنین خوابگاهداران غیر دولتی کشور فعالیت می کنند، عده ای هم هستند که بدون مجوز و با سوء استفاده از نام “خوابگاه دانشجویی” اقدام به جذب دانشجو می کنند که در ادامه مشکلات فراوانی برای دانشجویان، مسئولان و دیگر عوامل اجرایی بوجود می اورند.

در طول هفته تعداد قابل توجهی از دانشجوییان ساکن در اماکن غیر مجاز، در تماس با دفتر خوابگاهداران طرح شکایت می کنند که لازم است این عزیزان در نظر داشته باشند که در صورت اقامت در اماکن غیر مجاز نه تنها شرکت تعاونی خوابگاهداران بلکه صندوق رفاه دانشجویان هم هیچ مسئولیتی نخواهند داشت.

به همین خاطر به دانشجویان عزیز متقاضی هشدار داده می شود از اقامت در اماکن غیر مجاز خوداری نموده و قبل از عقد قرارداد و پرداخت هرگونه وجه، حتما مجوز فعالیت و نوع قرارداد اقامت را رویت و مطالعه کنند.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

۲ نظر

 1. سلام خسته نباشید.
  خوابگاه (اسم محفوظ) زیر نظر گردشگری و هتلداری هست. ولی واقعا من راضی نیستم از شرایطش اینکه مقرراتی مانند پادگان دارد. لباست اگر روی تختت باشه میان پرت می کنن توی حیاط و اگر ظرف نشسته توی اتاقت باشه میندازن توی سطل آشغال حیاط و از این قبیل. دیروز همچنین طی یک اتفاق که یک دختر با هم اتاقیهای خود دعوا کرده و نمی دانم چه اتفاقی افتاده و انها را تهدید با چاقو کرده به جای اینکه مشکل را حل کنن (البته من زیاد درجریان نبودم)فقط می دانم که برادر صاحب خوابگاه (مسئول امور خوابگاه است) او را به زور کتک و به وضع ناجور او را میخواست بیرون بندازد و بیشتر بچه ها از این رفتار وحشت کردند و ناراضی بودند دختر هم مقومت از اینکه پولش را بدهند و شادی دوست هم (برادر مالک) چاقو روی دست خود قرار داد و گفت خودزنی می کنم و میگم تو من و زدی. حتی پلیس هم راه ندادند داخل خوابگاه و دختر هم ترسید و تعهد داد و رفت.
  و این ناامنی و ناراحتی در وجود ما جا ماند
  حالا بگویید ما چکار کنیم؟

  پاسخ:
  مخاطب محترم ممنون از اینکه سایت خوابگاهداران را برای ارایه نظرات خود انتخاب کرده اید.
  اما همانطور که بارها گفته ایم این مجموعه فقط پاسخگوی دانشجویا ساکن خوابگاههای مجوز دار از صندوق رفاه دانشجویان است و پانسیونها زیر نظر گردشگری و هتلداری (سازمان میراث فرهنگی ) فعالیت می کنند.
  با این حال اگر مطالب و شکایات خود را بصورت مکتوب به مسئولان مربوطه ارایه فرمایید قطعا قابل پیگیری است.

 2. سلام وقتتون بخیر در دانشگاه ازاد شاهرود به تازگى قانون جدیدى وضع شده است اکر داشجویانى ترم پاییز تا زمستان را در خوابگاه اقامت داشته و تصویه حساب کرده باشد چون فارغ التحصیل نشده موظف است هزینه ترم بهار را هم پرداخت کند حتى اگر به خوابگاه هم نیامده باشد بنده با چنین مشکلى مواجه هستم هر چقدر هم مى گویم من تصویه مردم و دیگر از ترم جدید به خوابگاه نیامدم مى گویند قانون است نیامدى خوابگاه اما واحد که داشتى پس موظف به پرداخت هزینه هستید هر کجا هم مراجعه مى کنم بر خورد درستى با بنده نمى کنند و با ترس و وحشت باید خواسته خود را بیان کنم خواسته اى که حق من است که بابات جایی که حتى ثانیه اى ساکن نبودم هفتصد هزارتومان پرداخت کنم نه مسئول خوابگاه نه معاون هیچکدام جوابگو نیستند

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا