خانه / دسته‌بندی نشده / ۸۰۰ نفر به ظرفیت خوابگاه های ملکی دانشگاه های صنعتی و قم اضافه می شود/ رییس دانشگاه قم: در دو سال اخیر شاهد جهش در حوزه خدمات رفاهی وزارت علوم هستیم

۸۰۰ نفر به ظرفیت خوابگاه های ملکی دانشگاه های صنعتی و قم اضافه می شود/ رییس دانشگاه قم: در دو سال اخیر شاهد جهش در حوزه خدمات رفاهی وزارت علوم هستیم

 

مشاور وزیر علوم و رییس صندوق رفاه دانشجویان صبح دیروز از امکانات رفاهی دانشگاه های صنعتی قم، دانشگاه ها قم، پردیس دانشگاه تهران و دانشگاه مفید بازدید و در جلسات هیات رییسه آنها شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم در این بازدید که دکتر پورکیانی مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، دکتر سجادی معاون امور دانشجویان صندوق و رحیمی مدیر مالی صندوق ایشان را همراهی می کردند از خوابگاه ها، سلف سرویس ها و امکانات ورزشی بازدید و نسبت به بهبود فضای خوابگاهی، سلف سرویس و تربیت بدنی تصمیماتی اتخاذ گردید در این بازدید با عنایت به نداشتن خوابگاه ملکی در دانشگاه صنعتی قم مقرر شد با حمایت صندوق رفاه دانشجویان و پرداخت یارانه تسهیلات خوابگاه ۳۰۰ نفره که مراحل پایان واگذاری آن طی می شود در ترم جاری به ظرفیت خوابگاهی ملکی اضافه گردد همچنین مقرر شد مبلغ دویست میلیون تومان برای تکمیل تجهیزات سلف به این دانشگاه تخصیص یابد.

دکتر خوشنویسان در جلسه هیات رییسه از کمک های راهبردی صندوق رفاه تقدیر و تسریح کرد: اگر کمک رهن سال گذشته صندوق رفاه نبود ما نمی توانستیم هیچ دانشجویی را اسکان بدهیم و سلف سرویس جدید را ایجاد و تجهیز نماییم.

گزارش روابط عمومی حاکی است پس از بازدید از دانشگاه صنعتی قم به اتفاق رییس دانشگاه و هیات رییسه از امکانات دانشگاه قم بازدید و با دانشجویان خوابگاهی گفت و گو و نقطه نظرات آنها اخذ گردید.

پس از بازدید مقرر شد با مشارکت دانشگاه قم با حمایت صندوق رفاه دانشجویان خوابگاه معصومیه با ظرفیت ۵۰۰ دانشجو دختر تا شروع ترم آینده وارد مدار گردد.

در این بازدید کمک هایی برای صنعتی کردن آشپزخانه و اتاق های تندرستی تخصیص داده شد.

دکتر دیرباز رییس دانشگاه قم با اشاره به کمک های دوسال اخیر صندوق رفاه و سازمان امور دانشجویان به بهبود فضای خوابگاهی و سلف سرویس و پوشش صددرصدی وام ها اشاره کرد و گفت خوشبختانه با برنامه ریزی، انسجام تیمی و تلاش شبانه روزی شاهد یک جهش در حوزه خدمات رفاهی در وزارت علوم هستیم که از این بابت باید شکرگزار باشیم.

شایان ذکر است در ادامه این سفر از دانشگاه پردیس قم و دانشگاه مفید بازدید و نسبت به ارایه تسهیلات وام شهریه و یارنه غذایی کمک هایی تخصیص گرفت.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا