خانه / دسته‌بندی نشده / رییس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از تلاش و اهتمام صندوق رفاه در خدمت رسانی به دانشجویان تشکر کرد

رییس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از تلاش و اهتمام صندوق رفاه در خدمت رسانی به دانشجویان تشکر کرد

رییس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در دیدار رییس صندوق رفاه دانشجویان از تلاش و اهتمام صندوق رفاه در خدمت رسانی به دانشجویان تشکر کرد و گفت: پس از نماز، خدمت به مردم در محضر الهی بالاترین درجه است.

اقای_رستمی

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر رستمی با بیان اینکه با خدمات خوب شما، آرامش، سلامتی و رضایتمندی جوانان حاصل می‌شود، افزود: شعار شما که هیچ دانشجویی به سبب مشکلات مالی ترک تحصیل نکند؛ بسیار عالی است. ما باید بیشتر تلاش کنیم و موفق تر شویم. باید از فرصت‌های خدمت به مردم و استفاده از ظرفیت‌های غیر دولتی بیشتر بهره مند شد.
وی افزود: خدمت شوندگان شما دانشجویان جوان و سرمایه‌های این مملکت هستند و رفع حوائجایشان موجب برکت کار و زندگی شماست.
نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه با بیان این که برای سلامت و سعادتمندی و اخلاق جوانان باید کارهای خوب را ادامه دهیم خاطر نشان کرد: هدف گذاری ها و فعالیت‌های فرهنگی شما و شناخت آسیب‌ها خوب است. همه فکر و اقدام‌های شما این باشد که بیشتر خدمت کنید و مدیریت شما همراه با استفاده از فرصت‌های خدمتگزاری به مردم باشد.

گفتنی است در این دیدار دکتر عباس قنبری قائم مقام رییس صندوق رفاه دانشجویان نیز حضور داشتند.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا