خانه / دسته‌بندی نشده / لایحه تعدیل حاملهای انرژی برای خوابگاهداران، در مسیر بهارستان

لایحه تعدیل حاملهای انرژی برای خوابگاهداران، در مسیر بهارستان

به گزارش روابط عمومی خوابگاهداران غیر دولتی کشور، اولین جلسه آشنایی خانم نظام آبادی در پست مدیرعاملی با آقای مهندس یزدان مهر، نتایج ارزنده ای برأی شروع همکاری صمیمانه تعاونی وصندوق رفاه در پی داشت.

در این جلسه نیم ساعته که در دفتر معاون وزیر علوم و به منظور تعامل و همکاریهای بیشتر صورت گرفت، مدیر عامل شرکت تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور دغدغه و چالش های پیش رو صنف خوابگاهداران از جمله مشکلات مشترک حاملهای انرژی، پرداخت عوارض شهری و مالیات، تعامل وهمکاری در زمینه صدور مجوز و دیگر مسائل مربوط به سراهای دانشجویی طرح موضوع کردند که با استقبال بی نظیر رئیس صندوق رفاه دانشجویان جهت تعامل و رفع این چالش ها مواجهه شد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان ضمن قدردانی از  تلاش خوابگاهداران برای اسکان و ارایه خدمات دانشجویی بر حمایت همه جانبه از فعالیت خوابگاهداران غیر دولتی کشور تاکید کرد و گفت: یکی از طرحهای ارایه شده به مجلس شورای اسلامی در بودجه سال آینده، بحث معافیت خوابگاههای بخش خصوصی از عوارض شهری و همچنین تعدیل تعرفه های انرژی می باشد که این طرح در قالب لایحه از طرف وزارت علوم به مجلس ارایه شده و قرار است در جلسات آتی مجلس، بحث و انشاا… به تصویب برسد.

بر اساس این گزارش بیش از ۴۰۰ خوابگاهدار بخش خصوصی در کشور فعالند که بالغ بر ۱۲ هزار ظرفیت خوابگاهی را برای اسکان دانشجویان فراهم می کنند.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا