خوابگاه داران خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران

منوی اصلی

دیدار پر ثمر اعضای هیات مدیره خوابگاهداران غیر دولتی کشور با رئیس صندوق رفاه دانشجویان
گرفتن پرینت
کد خبر: 1801  |   تاریخ انتشار:18 دی 1397   |   نویسنده: هیات مدیره

دیدار اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور با ریاست صندوق رفاه دانشجویان ثمرات مفیدی برای خوابگاهداران غیر دولتی کشور داشت.

photo_2019-01-08_08-55-25

به گزارش روابط عمومی خوابگاهداران غیر دولتی کشور، به منظور همکاری ها و تعامل بیشتر اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی با صندوق رفاه، روز یکشنبه نشست صمیمانه ایی در دفتر ریاست صندوق برگزار شد که در این جلسه ابتدا اعضای هیات مدیره از دغدغه خوابگاهداران غیردولتی کشور گفته و با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل بخش خصوصی اعلام امادگی کردند که با رفع موانع همکاری آماده همکاریهای بیشتر و همچنین سرمایه گذاری در طرحهای صندوق رفاه دانشجویان جهت مشارکت در پیشبرد اهداف صندوق شدند.

مهندس ذوالفقار یزدانمهر نیز در این نشست گفت: ما از بدو ورود به صندوق نظرمان برون سپاری و تعامل با بخش خصوصی بود که الحمدو الله بخشی از این کار انجام شده و ما الان چندین دستورالعمل مهم در زمینه مشارکت بخش خصوصی داریم که روز به روز تقاضا برای مشارکت در طرحهای صندوق از طرف بخش خصوصی در حال افزایش است.

وی افزود ما در بحث مشارکت بخش خصوصی امنیت سرمایه گذاری و سود سرمایه گذار را در نظر میگیریم و وقتی سرمایه گذار این جذابیت واقعی را در مشارکت می بیند مشتاق می شود بطوریکه الان در بحث B.O.T و B.O.O و B.L.T  بیش از 50 مجوز ساخت صادر شده است.

یزدانمهر در خصوص همکاری صندوق با شرکت تعاونی هم گفت: شاید در بخشی از کار و همکاری فیما بین مسایلی پیش آمد که خوشایند نبود و عمده دلیل آن هم سوء مدیریت تصمیمات شرکت تعاونی بود اما خوشحالم که الان یک فهم مشترک بوجود آمده و امیدوارم باب همکاریهای مشترک بیش از پیش فراهم شود.

وی اضافه کرد:ما آماده همکاری هستیم و نیاز هست که هم افزایی صورت بگیرد بنابراین دنبال این هستیم که بخش خصوصی در مشارکت و اجرای دستوالعمل ها ورود کند.

در این جلسه خانم نظام آبادی (مدیر عامل) همراه با آقایان پورفلاح، شوکتی، جعفرپور و عابدی از اعضای هیات مدیره و آقای امامیه (بازرس هیات مدیره) حضور داشتند.

(بزودی فایل صوتی جلسه نیز ارایه می گردد.)


برچسب‌ها:© تمامی حقوق متعلق به موسسه خوابگاه داران غیردولتی کشور می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری