خانه / دسته‌بندی نشده / بازدید رییس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه علم و فناوری مازندران

بازدید رییس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه علم و فناوری مازندران

مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف بررسی وضعیت زیرساختی اموررفاهی دانشجویی، از بخش های مختلف دانشگاه علم و فناوری مازندران بازدید کرد.

بازدید_از_دانشگاه_بهشهر

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به نقل از دانشگاه علم و فناوری مازندران، در ابتدا نشستی با حضور مهندس یزدان مهر، دکتر محمدزاده و سایر معاونان و مدیران دانشگاه برگزارشد و درخصوص راهکارهای حل مشکلات موجود، تبادل نظرشد.

رییس صندوق رفاه  با توصیه به جذب خیرین و سرمایه‌گذاران مشتاق به ساخت فضاهای آموزشی و ضرورت افزایش درآمدزایی با توجه به ظرفیت‌های منطقه از جمله بندر امیرآباد، خاطر نشان کرد تا مساعدت‌هایی در زمینه‌های پرداخت ودیعه بابت اجاره سرا، تجهیز اتاق سلامت، تجهیز آشپزخانه صورت گیرد.

یزدان مهر از پرداخت کمک رهن برای  ۸۰۰ دانشجو فاقد سرای دانشجویی خبر داد و افزود:  برنامه ریزی برای ساخت سرای دانشجویی ۲۵۰ نفره با ارایه تسهیلات صندوق نهایی شد.

صندوق رفاه دانشجویان با رصد مشکلات دانشجویان در سال جاری با توزیع اقلام اساسی مانند گوشت، برنج و شکر و هم چنین تجهیز سراها و آشپزخانه زمینه رضایتمندی روبه رشد دانشجویان را فراهم کرده است.

دکتر محمدزاده، رییس دانشگاه علم و فناوری مازندران در ابتدای جلسه با تشکر حضور مهندس یزدان‌مهر در دانشگاه علم و فناوری مازندران، ضمن بیان برخی از مشکلات زیرساختی و مالی دانشگاه؛ به بیان چند نکته درباره سراهای دانشجویی و کمبود سرانه‌ی آن، ساخت غذاخوری و رستوران جدید دانشگاه و پروژه‌ی نیمه‌ساخت بوفه و سلف باز و برخی دیگر از حوزه‌های مرتبط با صندوق رفاه پرداخت.

در ادامه مهندس یزدان مهر مشاور وزیر علوم و رییس صندوق رفاه دانشجویان به اتفاق دکتر حمید محمدزاده؛ رئیس دانشگاه علم و فناوری مازندران، اعضای هیات رئیسه‌ و جمعی از معاونان و مدیران این دانشگاه از سلف سرویس بازدید کردند و ضمن گفتگو با دانشجویان از نزدیک در جریان کم و کیف مشکلات این حوزه قرار گرفتند.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا