خانه / دسته‌بندی نشده / افتتاح خوابگاه ۱۵۰ نفری دانشجویان مجردی/ اختصاص تسهیلات برای ساخت دو خوابگاه دخترانه و پسرانه در بم

افتتاح خوابگاه ۱۵۰ نفری دانشجویان مجردی/ اختصاص تسهیلات برای ساخت دو خوابگاه دخترانه و پسرانه در بم

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی بم آقای مهندس ذوالفقار یزدان مهر  مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان با حضور در مجتمع آموزش عالی بم مورد استقبال رئیس مجتمع، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، مسئولین محلی امام جمعه و فرماندار بم، معاونین و مدیران مجتمع قرار گرفت و پروژه ۱۵۰ نفری خوابگاه مجردی این مرکز توسط ایشان افتتاح شد..

مهندس ذوالفقار یزدان مهر مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان از اختصاص تسهیلات برای ساخت دو دستگاه  خوابگاه  ۲۵۰ نفری خواهران و برادران در مجتمع آموزش عالی بم خبر داد و گفت؛ خوشبختانه با گشایشی که در برنامه ششم توسعه شکل گرفته و با رایزنی و تدبیری که با سازمان برنامه ریزی و بودجه داشتیم این آمادگی را داریم که با کمک مجتمع دو خوابگاه در این مرکز بسازیم. همچنین مهندس یزدان مهر نسبت به تجهیز خوابگاه ۱۵۰ نفری که افتتاح شد هزینه تجهیز را به مبلغ دویست میلیون تومان تقبل کرد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان با بیان اینکه با مشاهده زندگی دانشجویان  در خوابگاه کانکسی از انها خجالت کشیدم و بدتر انکه در  مجتمع کانکسی  حداقل های رفاهی وجود ندار گفت؛ دو واحد اتاق تندرستی با اعتباری بالغ بر۸۰۰ میلیون برای خواهران و برادران توسط صندوق رفاه  ان شاءالله تجهیز خواهد شد.

مهندس ذوالفقار یزدان مهر در خصوص پوشش وامها گفت؛ دانشجویانی که در این مرکز حضور دارند عمدتا بی بضاعت می باشند لذا وامهای دانشجویان مجتمع را پوشش صد در صدی می دهیم.

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان از کمک به صندوق خیریه امام علی(ع) که در این مرکز وجود دارد خبر داد و گفت؛ ان شاءالله بتوانیم با کمکی ۶۵ میلیون تومانی که خواهیم کرد بخشی از نیازهای دانشجویان خوابگاهی این مرکز را برآورده نماییم و به امید اینکه هیچ دانشجویی به خاطر فقر مالی دچار مشکل و ترک تحصیل نشود. و همچنین با تاسیس این صندوقها بنا داریم که خیرین، اساتید، نهادهای مختلف و صنعت با توجه به توانمندیهای هر استان  به میدان بیایند و در امر آموزش و پژوهش به دانشجویان بی بضاعت ع کمک کنند.

 

دکتر محمدعلی نورالهی رئیس مجتمع ضمن عرض سلام و خیر مقدم از مهندس یزدان مهر به جهت اینکه وقت گذاشتند و از نزدیک مجتمع آموزش عالی بم را بازدید کردند تشکر و قدردانی کرد.

دکتر نورالهی در این مراسم گفت؛ علی رغم اینکه مجتمع آموزش عالی بم از سال ۱۳۸۹ مستقل و در این مدت ۶ سال رشد و پیشرفت خوبی داشته اما دارای محدودیتها و کمبودهای زیادی در زمینه رفاهی از جمله خوابگاه و اسکان دانشجویان، اماکن ورزشی و تندرستی و سلف سرویس و تغذیه و هم چنین تجهیزات می باشد که امیدواریم با حمایتهای وزارتخانه و صندوق رفاه دانشجویان بتوانیم حداقل های رفاهی را برای دانشجویان فراهم نماییم.

شایان ذکر است مهندس یزدان مهر علاوه بر افتتاح خوابگاه، از خوابگاه شهرک دوستی، سلف سرویس مجتمع بازدید و  همچنین در خلال برنامه ها از بزگترین بنای خشتی جهان ارگ قدیم بم نیز بازدید کردند.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا