خانه / دسته‌بندی نشده / منابع صندوق محدود است باید بر مبنای الگوی عدالت محور این ها را توزیع کرد

منابع صندوق محدود است باید بر مبنای الگوی عدالت محور این ها را توزیع کرد

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم دکتر مطیعی سرپرست صندوق رفاه دانشجویان در چهاردهمین گردهمایی معاونین و مدیران دانشجویی دانشگاه های منطقه ۶ کشور که در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد با تبریک ایام، به ویژه روز معلم و فرارسیدن ماه مبارک رمضان از زحمات کارگران حوزه های دانشجویی دانشگاه ها قدردانی کرد. وی به جهت گیری های عملیاتی صندوق و هم اندیشی ها و انسجام دادن مطلوب خدمات اشاره کرد.

دکتر مطیعی گفت: منابع صندوق محدود است باید بر مبنای الگوی عدالت محور این ها را توزیع کرد. باید بر اساس شاخص هایی منابع را به همه دانشگاه ها اختصاص داد و شرایط زمانی و مکانی را لحاظ نمود.

وی افزود: در وزرات علوم و صندوق رفاه حداکثر تلاش ما داشتن سیاست های خوب و هم فکری در امور اجرایی و ستادی است.

سرپرست صندوق رفاه دانشجویان عنوان کرد: ما باید از ظرفیت های درون استانی و شرایط عمومی بودجه های ملی و منطقه ای برخوردار شویم. هم چنین باید به سمت مقیاس بهینه حرکت کنیم. هزینه تمام شده را پایین بیاوریم و بهره وری را بالا ببریم.

دکتر مطیعی بر ضرورت ارایه خدمات هدفمند و اثر گذار صندوق به صورت تقویت زیر ساخت ها ی دانشگاه ها در حوزه دانشجویی سراها، غذاخوری ها و آشپزخانه ها اشاره کرد.

دکتر قنبری قائم مقام صندوق رفاه نیز به ضرورت توجه به زیست مطلوب و حیات طیبه دانشجویان به ویژه در دوره کارشناسی اشاره کرد تا با تقویت این دوره دانشجویان به بالندگی های دوره تحصیلات تکمیلی و مهارت های زندگی برسند و با اراده خود راه خوب را برگزینند.

وی به برنامه های صندوق در تابستان و ارتقاء سراهای دانشجویی و بهبود فضاهای غذاخوری، اتاق های تندرستی، جاده تندرستی و آشپزخانه اشاره کرد و آمادگی صندوق را برای به سازی حوزه های دانشجویی و حمایت های مادی اشاره کرد و اضافه کرد که از ایده های برتر و موثر حمایت می کنیم.

معاونان دانشجویی و مدیران دانشگاه های استان های منطقه ۶ کشور نیز به ارایه دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

دکتر مطیعی همراه با قائم مقام خود برای بازدید از سراهای دانشجویی دانشگاه های اصفهان و شرکت در دومین همایش بین المللی دانشگاه سبز در اصفهان به این استان سفر کرده است.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا