خانه / دسته‌بندی نشده / ساخت ۸ مجتمع خوابگاهی دانشجویی تا سال ۱۴۰۰ توسط بخش خصوصی

ساخت ۸ مجتمع خوابگاهی دانشجویی تا سال ۱۴۰۰ توسط بخش خصوصی

نایب رئیس خوابگاه داران غیردولتی کشور گفت: قرار است ۲ مجتمع خوابگاهی در تهران و ۶ مجتمع خوابگاهی در استان‌های دیگر تا سال ۱۴۰۰ تکمیل و در اختیار دانشجویان قرار داده شود.

علیرضا شوکتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، درباره ساماندهی بخش خصوصی در بخش خوابگاهی گفت: در حال حاضر در بخش خصوصی بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان در زمینه تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی هزینه شده است.

وی ادامه داد: در واقع برنامه داریم این مبلغ را ۱۰ الی ۲۰درصد افزایش داده تا بتوانیم برای ارتقای خوابگاه‌ها سرمایه جذب کنیم که امیدواریم این رقم تأمین شود.

نایب رئیس خوابگاه‌داران غیردولتی کشور درخصوص ساخت خوابگاه‌های جدید اضافه کرد: براساس بخشنامه صندوق رفاه و وزارت علوم طرح مشارکتی با بخش خصوصی به همراهی دولت داریم و در این زمینه حرکت می‌کنیم و خوشبختانه کارهایی هم انجام شده است.

شوکتی اضافه کرد: طبق برنامه‌های در نظر گرفته شده تا سال ۱۴۰۰ علاوه بر ۷۰۰ میلیارد تومانی که در بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده است سعی می‌کنیم که سقف ۲۰۰ الی ۴۰۰ میلیارد تومان هم به این مبلغ اضافه شود تا پروژه‌هایی که بر اساس بی او تی (طرح‌های مشارکتی صندوق رفاه و وزارت علوم)‌است را به نتیجه برسانیم.

وی تصریح کرد: قرار است از مجموع ۸ مجتمع خوابگاهی ۲ مجتمع خوابگاهی در تهران و مابقی در استان‌های دیگر تا سال ۱۴۰۰ تکمیل و در اختیار دانشجویان قرار داده شود.

نایب رئیس خوابگاه‌داران غیردولتی کشور یادآورشد: خوشبختانه فعالیت بخش خصوصی در زمینه خوابگاه‌های غیردولتی مناسب بوده و تاکنون برای پشتیبانی ۴۰۰ میلیون تومانی از ساماندهی خوابگاه‌های غیردولتی اعلام آمادگی کردند.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا