خوابگاه داران خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران

منوی اصلی

با حمایت صندوق رفاه دانشجویان، ظرفیت سراهای دانشجویی دانشگاه شهیدباهنر کرمان افزایش می یابد
گرفتن پرینت
کد خبر: 1878  |   تاریخ انتشار:03 تیر 1398   |   نویسنده: هیات مدیره

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان به نقل از روابط عمومی دانشگاه شهید باهنرکرمان؛ دکتر محمد علی طاهر در نشست صمیمانه با دکتر ناصر مطیعی رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: دانشگاه شهید باهنر کرمان بیش از 15 هزار دانشجو دارد که از این تعداد، شمار دانشجویان سراها برابر با حدود 3700 نفر است.

555

رییس دانشگاه گفت: رشد قیمت زمین و مسکن در ماه های اخیر، وضعیت اقتصادی و تعصبات محلی، باعث شده تا دانشجویان، خواهان اسکان در سراها شوند.

دکتر طاهر در این نشست گزارشی در خصوص مشکل اساسی دانشجویان غیر بومی و کمبود سراهای دانشجویی ارائه کرد و خواستار حمایت ویژه صندوق رفاه دانشجویان در جهت ساخت و افزایش ظرفیت سراها شد.

دکتر ناصر مطیعی رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مورد استمرار همکاری با دانشگاه‌های منطقه 8 کشور، برگشتی هزینه‌های سراهای دانشجویی، پی گیری فرآیند اجرایی شدن طرح پیوست دانشجو به همراه درخواست‌های پذیرش دانشجو از سازمان سنجش، در نظر گرفتن امکانات رفاهی جهت تایید ظرفیت پذیرش دانشجوی جدیدالورود و نیز در خصوص کمک به دانشگاه‌های محروم منطقه 8 کشور، قول مساعد داد.


برچسب‌ها:© تمامی حقوق متعلق به موسسه خوابگاه داران غیردولتی کشور می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری