خوابگاه داران خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران
خوابگاه داران

منوی اصلی

پرداخت بیش از 185 میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز سراهای دانشجویی
گرفتن پرینت
کد خبر: 1881  |   تاریخ انتشار:03 تیر 1398   |   نویسنده: هیات مدیره

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پرداخت بیش از 185 میلیارد ریال بابت مرحله اول تعمیر و تجهیز سراهای دانشجویی به حساب 203 دانشگاه کشور و دانشکده های فنی و حرفه ای خبر داد.

دکتر مطیعی با اعلام این خبر اظهار کرد: با پرداخت این مبلغ از سوی صندوق رفاه دانشجویان، دانشگاه ها و دانشکده های فنی و حرفه ای می توانند نسبت به تعمیر و تجهیز سراهای دانشجویی اقدام کنند.

img_9884

وی افزود: با فرا رسیدن فصل تابستان و تخلیه سراهای دانشجویی، با پرداخت کمک های صندوق رفاه دانشجویان، تلاش های زیادی برای بهسازی و تعمیر و تجهیز سراهای دانشجویی آغاز می گردد.

رییس صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: این کمک به دانشگاه هایی پرداخت شده است که درصد تحقق وصول اجاره بهای سراهای دانشجویی آن ها در سال تحصیلی 98-97 حداقل 80 درصد است.

دکتر مطیعی تصریح کرد: در راستای حمایت از دانشگاه ها برای بهبود و ارتقای سراهای دانشجویی نیز بخشنامه ای مبنی بر اعلام فهرست سراهای نیازمند به تعمیر و تجهیز و همچنین ارتقاء ارسال گردید تا بتوان با همکاری دانشگاه ها و با فراهم ساختن فرصت مناسب برای آن ها، شرایط اسکان مطلوب را برای دانشجویان عزیز در نیمسال آینده ایجاد کرد. بر همین اساس مرحله اول اعتبار تعمیر و تجهیز زودتر از موعد اعلام شده در بخشنامه ارسالی پرداخت گردید. 

© تمامی حقوق متعلق به موسسه خوابگاه داران غیردولتی کشور می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری