خانه / دسته‌بندی نشده / مشارکت ۲۵۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی برای ساخت خوابگاه دانشجویی

مشارکت ۲۵۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی برای ساخت خوابگاه دانشجویی

به گزارش روابط عمومی خوابگاهداران غیر دولتی کشور، بخش خصوصی با ۲۵۰ میلیارد ریال سرمایه در ساخت خوابگاه دانشجویی مشارکت می کند.

photo_2016-11-18_06-38-55

رئیس هیات مدیره خوابگاهداران غیر دولتی کشور با بیان این خبر گفت: بخش خصوصی در قالب طرحهای BOT و BOO با ۲۵۰ میلیارد ریال سرمایه در بخش رفاهی صندوق رفاه دانشجویان مشارکت می کند.

دکتر عباس حسین پورفلاح افزود: خوابگاهداران غیر دولتی کشور بعنوان بازوی اجرایی صندوق رفاه دانشجویان از سال ۹۱ با ۴۲۰ میلیارد ریال آورده، خدمات دهی به دانشجویان وزارت علوم  را با مشارکت صندوق رفاه آغاز کرده اند که در مجموع ۱۴ هزار دانشجو را زیر پوشش دارند.

وی اضافه کرد: با رایزنی هایی که با همکاران خود و البته سرمایه گذاران بخش خصوصی انجام داده ایم قرار است طرح جدیدی در خدمات دهی به دانشجویان وزارت علوم با همکاری صندوق رفاه دانشجویان آغار کنیم که مهمترین بخش آن یعنی جذب سرمایه را انجام داده ایم و در حال رایزنی با بخش دولتی در جهت اجرای این طرح هستیم.

پور فلاح تاکید کرد: در راستای رونق تولید و بیانات مقام معظم رهبری، انتظار می رود با این سرمایه گذاری علاوه بر ایجاد اشتغال برای بخشی از جامعه بتوان بعنوان بخش خصوصی فعال در کنار صندوق رفاه، خدمات دهی به دانشجویان عزیز کشور را بیش از پیش بهبود بخشیم.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا