خانه / دسته‌بندی نشده / پرداخت بیش از ۱۸۵ میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز سراهای دانشجویی

پرداخت بیش از ۱۸۵ میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز سراهای دانشجویی

img_0090

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پرداخت بیش از ۱۸۵ میلیارد ریال بابت مرحله اول تعمیر و تجهیز سراهای دانشجویی به حساب ۲۰۳ دانشگاه کشور و دانشکده های فنی و حرفه ای خبر داد.

دکتر مطیعی با اعلام این خبر اظهار کرد: با پرداخت این مبلغ از سوی صندوق رفاه دانشجویان، دانشگاه ها و دانشکده های فنی و حرفه ای می توانند نسبت به تعمیر و تجهیز سراهای دانشجویی اقدام کنند.

وی افزود: با فرا رسیدن فصل تابستان و تخلیه سراهای دانشجویی، با پرداخت کمک های صندوق رفاه دانشجویان، تلاش های زیادی برای بهسازی و تعمیر و تجهیز سراهای دانشجویی آغاز می گردد.

رییس صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: این کمک به دانشگاه هایی پرداخت شده است که درصد تحقق وصول اجاره بهای سراهای دانشجویی آن ها در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ حداقل ۸۰ درصد است.

دکتر مطیعی تصریح کرد: در راستای حمایت از دانشگاه ها برای بهبود و ارتقای سراهای دانشجویی نیز بخشنامه ای مبنی بر اعلام فهرست سراهای نیازمند به تعمیر و تجهیز و همچنین ارتقاء ارسال گردید تا بتوان با همکاری دانشگاه ها و با فراهم ساختن فرصت مناسب برای آن ها، شرایط اسکان مطلوب را برای دانشجویان عزیز در نیمسال آینده ایجاد کرد. بر همین اساس مرحله اول اعتبار تعمیر و تجهیز زودتر از موعد اعلام شده در بخشنامه ارسالی پرداخت گردید. 

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا