خانه / دسته‌بندی نشده / گردهم آیی خوابگاهداران غیر دولتی استان تهران با حضور رییس صندوق رفاه برگزار شد

گردهم آیی خوابگاهداران غیر دولتی استان تهران با حضور رییس صندوق رفاه برگزار شد

IMG_20150518_174800

 بمناسبت هفته خوابگاهها گردهم آیی خوابگاهداران غیر دولتی استان  تهران با حضور رییس صندوق رفاه  عصر روز دوشبنه  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور، در این مراسم که در دفتر شرکت تعاونی برگزار شد، ابتدا هرکدام از خوابگاهداران نقطه نظرات و مشکلات خود را بیان کردند و سپس مهندس یزدانمهر ضمن تبریک هفته خوابگاهداری گفت :

با شناختی که از خودم دارم و همچنین سابقه همکاری که با دکتر فرهادی داشتم و با اشاره ایشان به صندوق رفاه آمدم، نگاه اقای دکتر فرهادی و بالاتر از آن نگاه قانون اساسی این است که به هر صورت با توجه به اصل ۴۴ قانون اساسی، کاهش تصدی گری در بدنه دولت باید انجام گیرد.

وی افزود : متاسفانه ما در بخش واگذاری ها به بخش خصوصی، بعضا واگذاری هایمان شبه دولتی شده، و آن هدفی که ماهیت اصل ۴۴ است و مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید دارند، متاسفانه محقق نشده است. اما خوشبختانه با شناخت و سابقه همکاری که با وزیر علوم داشتیم، اطمینان دارم با حضور و مشارکت شما عزیزان می توانیم به این مهم دست یابیم.

رییس صندوق رفاه اضافه کرد : ما در صندوق یکی از برنامه هایی که داریم این است که به تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور و دیگر دوستانی که دغدغه دانش را دارند، میدان بیشتری بدهیم اما انتظاری که ما از شما داریم این است که کمی اعتماد سازی کنید. چرا که با برآورد کوچکی که من انجام دادم احساس می کنم بعضا به چشم رقیب به شما نگاه می کنند. طوری نباشد که شما را بعنوان یک شبکه مزاحم ببینند، و این بخش مهمش به شما بر می گردد که بیایید یک اعتماد سازی انجام بدهید و حسن نیت خود را بیشتر نشان دهید.

وی تاکید کرد : ما پیگیر هستیم تا آن دستورالعملی که قبلا تنظیم شده و به دفتر وزیر ارسال شده، اگر آقای دکتر فرهادی امضاء نکردند، برگردانیم و انشاا… پس از بررسی ، جمع بندی را با حضور خود شما انجام میدهیم تا نقطه نظرات شما را هم بگیریم و اعمال کنیم.

 پایان بخش این مراسم اهدای لوح تقدیر به مناسبت هفته خوابگاهداری به تمامی مدعوین بود. ضمن اینکه در این مراسم از خوابگاهداران استان البرز و استان اصفهان نیز دعوت شده بود.

IMG_20150518_184926

IMG_۲۰۱۵۰۵۱۸_۱۹۳۴۲۶

IMG_۲۰۱۵۰۵۱۸_۱۹۳۵۱۶

 

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا