خانه / دسته‌بندی نشده / مراسم افطاری با اولین و آخرین رییس صندوق رفاه در دانشگاه تهران

مراسم افطاری با اولین و آخرین رییس صندوق رفاه در دانشگاه تهران

 ۲۰۱۵۰۶۲۷_۲۱۲۵۲۶

به گزارش روابط عمومی شرکت تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور، مراسم افطاری صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم عصر امروز در دانشگاه تهران برگزار شد.

در این مراسم ، برخی از روسای سابق صندوق،  پشکسوتان ، بازنشستگان و کارمندان صندوق به همراه خانواده های خود شرکت کرده بودند.

مهندس یزدانمهر، رییس صندوق رفاه دانشجویان ضمن خوش آمد گویی به میهمانان مراسم گفت: امشب توفیق داریم در خدمت پیشکسوتان  و بازنشستگان صندوق رفاه باشیم و امیدواریم بتوانیم گوشه ایی از محبت های این بزرگواران را که  سالها در صندوق رفاه زحمت کشیده اند جبران کنیم.

وی همچنین با اشاره به حضور خانواده های کارمندان و بازنشتگان صندوق رفاه در این مراسم تاکید کرد : خانواده های این عزیزان بعنوان پشتوانه ما در صندوق رفاه هستند و بسیاری از تلاشهای عزیزانمان در صندوق را بدوش می کشند.

یزدانمهرافزود : ما در حال حاضر ۴ میلیون دانشجو را در صندوق پوشش داده ایم که امیدواریم با همکاری هم بتوانیم خدمات شایسته ایی را به این عزیزان ارایه نماییم.

در ادامه این مراسم دکتر احمدیان – اولین رییس صندوق – نیز با یادآوری خاطراتی که در این مقام داشته اظهار کرد : امیدوارم این مجموعه سالهای سال خدمت دانشجویی را فراموش نکنند. دانشجویان این کشور چشم و امیدشان به شماست که البته من اطمینان دارم با حضور آقای مهندس یزدانمهر و با موفقیت هایی که درهلال احمر داشتند، اینجا هم موفق خواهند شد.

در پایان این مراسم از خانواده های بازنشستگان با اهدای هدایا تقدیر شد.

 

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا