خانه / دسته‌بندی نشده / کلیات دستورالعمل اجرایی جدید تاسیس و راه اندازی خوابگاههای غیر دولتی + تصاویر

کلیات دستورالعمل اجرایی جدید تاسیس و راه اندازی خوابگاههای غیر دولتی + تصاویر

ضمن تبریک به همکاران ، دوستان و تلاشگران عرصه خدمت رسانی به دانشجویان عزیز و گرامی کشور به اطلاع خوابگاهداران محترم میرساند که دستورالعمل جدید اجرایی تاسیس و راه اندازی خوابگاه های دانشجویی غیر دولتی ، به لطف خدا و در سایه عنایات ریاست محترم صندوق رفاه دانشجویان، جناب آقای مهندس یزدانمهر و همچنین تلاشها و پیگیری های اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور، توسط وزیر علوم امضا و ابلاغ شد.

یکی از تبصره  بندهای این دستورالعمل به رسمیت شناختن تنها تشکل مردمی  و متولی خوابگاهداران غیر دولتی کشور است که بیش از ۴۰۰ عضو در سراسر کشور دارد و افتخار خدمت رسانی به دانشجویان و آینده سازان کشور عزیزمان را دارند.

بدین وسیله با تقدیر و تشکر فراوان از سعه صدر  خوابگاهداران زحمت کش و همکاران گرامی در اقصی نقاط کشور، کلیات دستورالعمل اجرایی جدید تاسیس و راه اندازی خوابگاههای غیر دولتی که بطور آزمایشی و به مدت ۳ سال ابلاغ شده است را در ذیل تقدیم حضورتان می کنیم.

امید که با  ادامه حمایت  و پشتیبانی های همیشگی و صمیمانه  صندوق رفاه دانشجویان من بعد شاهد شکوفایی و پیشرفت  بیش از پیش اهداف و برنامه های تلاشگران عرصه خدمت رسانی به دانشجویان عزیز و گرامی کشور در امر خوابگاهداری باشیم.

 

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

 

 

 

 

.

درباره هیات مدیره

ساماندهی خوابگاهداران غیر دولتی کشور

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا