خانه / هیات موسس

هیات موسس

۱ – خلیل خرسندفر

۲ – علیرضا شوکتی

۳ – مهرداد زیاد

۴ – مجتبی بابایی

۵ – ویدا اسلامی

توضیح:

با افزایش شمار دانشجویان در دانشگاهها ی دولتی و غیر دولتی و همچنین افزایش موسسات دولتی و غیر دولتی در امر آموزش، اسکان این دانشجویان رفته رفته به یکی از مشکلات و دغدغه های اصلی دانشجویان و مسئولان امر آموزش تبدیل شد، چرا که رشد قارچ گونه خوابگاههای خودگردان از یک طرف و عدم بازرسی و نطارت بر این خوابگاهها چنان عرصه را بر دانشجویان و مسیولان تنگ تر کرد که جمعی از خوابگاهداران با همیاری و مساعدت صندوق رفاه دانشجویان نسبت به تاسیس تعاونی خوابگاهداران غیر دولتی کشور اقدام نمودند. مقدمه تشکیل تعاونی ابتدا با راهنماییهای آقای اسماعیل نیا از اداره تعاون و آقای منیری از صندوق رفاه و همچنین پیگیری های مستمر آقای خرسند فر، کلید خورد و پس از تصویب اعضای هیات موسس که شامل آقایان : خلیل خرسند فر، مجتبی بابایی، مهرداد زیاد، رضا شوکتی و خانم اسلامی می شد،زمینه برای برگزاری اولین مجمع عمومی تعاونی و انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسان محقق شد. ضمن اینکه آقای گلزاری پیگیری های دفتر تعاونی در شرف تاسیس را عهده دار بودند. اولین مجمع عمومی تعاونی با حضور ۱۵۰ عضو در مورخ ۶/۹/۸۹ در دانشگاه امیر کبیر برگزار شده و اعضای هیات مدیره برای ۴ سال به شرح ذیل انتخاب شدند:
آقای خلیل خرسند فر ( رئیس هیات مدیره )
آقای عباس پورفلاح ( نایب رئیس هیات مدیره )
آقای مجتبی بابایی ( عضو هیات مدیره )
آقای علیرضا شوکتی ( عضو هیات مدیره )
آقای مهدی دژآباد ( عضو هیات مدیره و مدیر عامل)
همچنین اعضای بازرسان متشکل از آقایان مسعود احمدی ، فریدون سلطانپور و خانم نظام آبادی برای مدت یکسال انتخاب شده و کار خود را در دفتر تعاونی واقع در خیابان شقایق – میدان ولیعصر تهران آغاز نمودند.
تعاونی در مدت این ۴ سال دستخوش مشکلات و تغییرات متعددی شد که سرانجام آقای مهدی دژآباد استعفا داده و آقای طلیمی سرپرست تعاونی شدند که در ادامه و پس از برگزاری دومین مجمع عمومی تعاونی در کوی دانشگاه تهران، آقای محمودی بعنوان مدیر عامل تعاونی انتخاب شدند که تا به امروز نیز با تلاشها و پیگیریهای مجدانه ، مدیریت آنرا بر عهده دارند.
طوفان تغییرات همچنان در تعاونی ادامه داشت تا اینکه آقای عباس پورفلاح نیز بدلایل شخصی از عضویت در هیات مدیره استعفا و جای خود را به آقای مهرداد زیاد داد، همچنین تعاونی از ساختمان شقایق میدان ولیعصر به طبقه دوم ساختمان صندوق رفاه دانشجویان در خیابان پاکستان – جنب ایستگاه مترو بهشتی تغییر مکان داد.
و حالا پس از گذشت ۴ سال و با حمایت های صندوق رفاه دانشجویان این تعاونی نوپا دوران سخت عمر خود را پشت سر گذاشته و مفتخر است با ارایه خدمات به ۳۲۰ عضو از سراسر کشور، در خدمت مسئولین و مدیران امر آموزش، خوابگاهداران محترم و دانشجویان عزیز باشد.لازم به ذکر است که آدرس جدید شرکت به میدان ولیعصر -خیابان شقایق پ ۲۰ انتقال یافت.

لازم می دانم به نمایندگی از طرف اعضای هیات مدیره، از زحمات و مساعدتهای

 جناب آقای دکتر مرادیان ، ریاست محترم صندوق رفاه دانشجویان

 جناب آقای گودرزی معاونت محترم صندوق رفاه دانشجویان

جناب آقای صفایی  مدیر محترم اجرایی صندوق رفاه دانشجویان

جناب آقای محبی مدیر محترم امور درآمد صندوق رفاه دانشجویان

جناب آقای احمدی مدیر محترم حراست صندوق رفاه دانشجویان

جناب آقای جعفری کارشناس محترم صندوق رفاه دانشجویان

سرکار خانم قاسمیان کارشناس محترم صندوق رفاه دانشجویان

سرکار خانم بابایی کارشناس محترم صندوق رفاه دانشجویان

و سرکار خانم موسوی ، تشکر و قدر دانی کنم.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود


*


رفتن به بالا